آبنما سنگی ویلا از طراحی تا اجرا

طراحی آبنمای سنگی:

یکی از مواردی که به آن در بالا نیز اشاره‌ای کوتاه داشتیم، ایجاد آبنما سنگی ویلا است همانطور که از اسم آن نیز مشخص می‌باشد باید هرچه بیشتر به آبنما‌های طبیعی شبیه باشد و حس طبیعی بودن بیشتری را به ما منتقل کند.

به همین منظور برای ساخت چنین آبنما‌هایی از تکه سنگ‌های طبیعی استفاده می‌شود اما تنها متریال و چیدمان آنها در این بخش با مراحل ساخت آبنما‌های دیگر تفاوت دارد و بقیه بخش‌ها و مراحلی که برای ساخت یک آبنما استفاده می‌شود در ساخت این نوع آبنما (آبنما سنگی ویلا) نیز استفاده خواهد شد.

یکی دیگر از مواردی که در رابطه با ساخت آبنما باید به آن توجه کافی را داشته باشید این موضوع می‌باشد که آبنما سنگی ویلا انواع طرح‌ها و مدل‌های مختلفی داشته و باید مطابق با نوع معماری فضا و فضا‌سازی ویلا یا باغ خود و با توجه به فضایی که برای ایجاد آبنما به آن اختصاص داده اید، آّبنمای مناسب را انتخاب کنید.

البته ناگفته نماند در تمامی مراحل برای نتیجه بهتر و شکیل‌تر می‌توانید برای انتخاب آبنمای مناسب برای محوطه خود از متخصصین در این زمینه با توجه به بودجه، طراحی که مد نظر دارید، میزان فضایی که به این امر اختصاص داده اید و … مشورت بگیرید تا بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید.

از بین پیشنهاد‌هایی که از سوی متخصص مورد نظر در رابطه با این امر به شما داده می‌شود مطابق با سلیقه خود یکی از آبنما‌ها را انتخاب کرده و برای نصب و اجرای آن در محیط مورد نظر خود اقدام نمایید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
آبنما سنگی ویلا
نوشتهٔ بعدی
آبنما سنگی مدرن

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس بگیرید